İstanbul0553 717 59 29   İzmir0533 161 84 78    Antalya0532 300 04 86

Çocukken yaptığımız yaramazlıklardan kalma, hatırlamak istemediğimiz bir kazadan ya da herhangi bir şekilde edindiğimiz yaralar vücudumuzda bulunur. Görünmeyen yerlerimizde olduğu zaman bile rahatsız olduğumuz bu yaralar eğer baş bölgesindeyse hem psikolojik hem de sosyal açıdan bizi etkiler. Başımızda bazı olay sonucu yaralar oluşabilir ve o bölgede saç kaybına uğrayabiliriz. Bu durumun tek çaresi saç ektirerek kamuflaj yapmaktır.

Saç ekimi ülkemizde özellikle son 10 yıl içerisinde atılım yapan sektörlerden biridir. Her saç ekimi yapabiliyoruz diyen yere de inanmamak gerekir. Güvenilir, bilindik olmasına özen göstermelisiniz. Öyle ki bu sektör Türkiye’ye yabancı turist bile getirmektedir. Sosyal psikoloji konusundan muzdarip olan Türk ve yabancı insanlar çareyi saç ekiminde bulmaktadırlar.
Sadece kazalardan değil bazı hastalıklardan dolayı belli bölgelerinde yara çıkma ve o bölgede saçsız kalma durumlarıyla karşılaşılmaktadır. Örneğin saçkıran mantarı eğer fark edilmezse ve ilerlerse hasta sadece mantar için üzülmez. Bu hastalığın neden olduğu fiziksel zarar da olacaktır. Bu durumda hasta üzülecek psikolojik olarak da zayıflayacaktır.

FUE Saç Ekimi

Yara izinde saç ekimi için uygulanacak yöntem FUE yöntemidir. Bu yöntemde saç kökleri vücudun başka bölgelerinden alınıp kapatılacak bölgeye konulur. Basit olarak böyle anlatabiliriz. Enseden alıp yara izine aktarmak gibi tanımlayabiliriz. İşlemden önce doktorunuz mutlaka saç ekilecek bölgede dolaşım testi yapmalıdır. Bu işlem yaklaşık 2-3 saat sürmektedir. Bu işlemden sonra belli bir süre köklerin çıkması için beklenir. Bu basit işlemle hem sağlıklı sonuç alacaksınız hem de rahatsız olduğunuz görüntüden kurtulacaksınız.

İnsanların çoğunun endişesi tedavinin gerçekten cevap verip veremeyeceği konusunda düştükleri tereddüttür. Firmamızın birçok müşterisi bulunmaktadır. Tecrübeli bir ekip ve ekipmana sahip birçok işlem yapmışlardır. Teknolojiyi takip eden ekibimizle tanışın siz de rahatsız olduğunuz yara izinden kurtulun.