İstanbul0553 717 59 29   İzmir0533 161 84 78    Antalya0532 300 04 86

Ülkemizde son dönemlerde sokaklarda gördüğümüz kafası sargılı insanlar, saç ekimi konusunda ne kadar da geliştiğimizin en açık göstergesi. Ülkemizde yapılan saç ekim işlemlerinin en büyük özelliği, hızlı ve ucuz olması. Dolayısı ile de ülkemize yurt dışından saç ekim turizmi var. Her geçen gün saç ektirmek için ülkemize gelen yabancılar mutlu sonla ayrıldıkları saç ekim merkezlerimizden yurt dışında olumlu bahsetmeleri, ülkemize saç ekimi için gelecek turistleri olumlu yönde etkiliyor.

Türkiyede saç ekimi her geçen gün gelişmekte ve teknoloji ile gelişen sektörün ülkemizde en önemli temsilcilerinden biriside uzman doktorlarımız ve son teknoloji ekipmanlarımız ile saç ekim merkezimizdir. Türkiyede saç ekimi konusunda uzmanlaşmış doktorlarımız her saç tipine uygun yöntemlerle doğru müdahale de bulunarak saç probleminizi kökünden çözüyor. Saç ekim merkezlerinde en çok kullanılan FUE yöntemi sizi eski saçlarınıza yeniden kavuşturuyor ve özgüveninizi geri veriyor.

İnsanda genetik olarak dökülmeyen bölge olarak bilinen kulak üst sınırının altında kalan kısımdan alınan saçlarınızın, ince işçilik, yetenek ve tekniğin birleşmesi ile uzmanlar tarafından saç dökülmesi yaşanan bölgeye yerleştirilmesi işlemi saç ekim merkezimizde birkaç saat için rahat ve ağrısız bir şekilde gerçekleştiriliyor. Tedavide kullandığımız mikro cerrahi motora bağlı olarak saçlarınızın, sık ve güçlü olmasını vaad ediyoruz. Tecrübeli ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile gerçekleştirilen operasyonlarda, Dünya ve Avrupa saç ekim dernekleri standartları doğrultusunda sizin için en doğru saç ekim çizgisini, saç ekim yönünü ve saç ekim kanalını kullanıyoruz.

Saç ekimi işleminden sonra özel losyonlarla uyguladığımız terapilerden sonra yeni hayatınıza hazır olacaksınız. Saç ekim işlemi Yanık bölgelerine, Ameliyat izlerine, Erkek tipi saç dökülmesine, Doğuştan gelen lokal saç kaybına ve bunun gibi saç çıkışını engelleyen problemlere karşı uygulanıyor. Ayrıca saç ekim işlemi kaş, bıyık ve sakal üzerine de uygulanıyor. Herhangi bir yaş sınırı olmayan saç ekim tedavisi merkezimizde en kaliteli yöntemlerle uygulanıyor ve %100 memnuniyet garantisi veriyoruz.