İstanbul0553 717 59 29   İzmir0533 161 84 78    Antalya0532 300 04 86

Saç dökülmesi, kadın erkek birçok kişinin sorunu haline gelmiştir. Sosyal açıdan bir problem olarak görülebilen bu olayı atlatmak artık çok kolay ve sizin elinizdedir. Kafa derisinde saçın yavaş yavaş azalması bazen tüm kafada bazen de bölge bölge olmaktadır. Bu ve bunun gibi durumlardan kurtulmak düşündüğünüzden daha kolay.

Kafa derisinde saçın azalması bölge bölge olsa dahi bunun çözümü var. Bazı insanların şakaklarında bazılarının da kafanın tepe bölgesinde kellik görülebilir. Böyle bir durumda da saç ekimi söz konusudur. Şakaklarda oluşan kellik veya dökülme, yıllardır görülen bir şeydir tıpkı bu bölgelerin operasyon görmesi gibi. Şakaklara yapılan operasyonlarda hasta lokal anesteziye alınır. Yani bir gün içinde işleminizi yaptırıp evinize gidebilirsiniz. Aynı zamanda ağrı, sızı, şişme gibi problemleriniz de olmaz. Bu bölgelere yapılan işlem genel olarak görüntünün daha güzel olması için yapılır. Bu bölgede yapılan çalışma çok daha fazla özen isteyen bir çalışmadır. Çünkü zaten estetik kaygıdan kaynaklanan bir işlemdir. Çok ince uçlar kullanılarak, saçların çıkış yönü dikkate alınarak yapılır. Eğer saçların yönü karışırsa o bölge eskisinden daha fazla dikkat çekecektir ve bunun sonucunda problemimizi çözümleyememiş olacağız. İşte bu yüzden diğer tüm işlemlerde ki gibi özenli bir çalışma ister. İşlem yapılmadan önce kesinlikle kanı sulandırıcı ilaçlar ve sigara tüketilmemelidir. Bu durum işlemin olduğundan daha zor geçmesine neden olur. Ekim yapıldıktan kesinlikle o bölgeye fiziksel bir darbe gelmemelidir. Saç yıkaması ise ilk olarak klinikte yapılmalıdır.

İşte bir günde bitebilen bu işlem sizin yeni bir hayata kavuşmanızı sağlayabilir. Bu kadar basit ve sorunsuz bu işlemi daha fazla ertelemeyin. Gelin ve probleminizi saatler içinde uzman kadromuzla çözelim.