İstanbul0553 717 59 29   İzmir0533 161 84 78    Antalya0532 300 04 86

Gelişen teknoloji ve tıp bilimiyle insanların hayatları boyunca karşılaşabileceği negatif etkiler en aza indiriliyor. Bunlardan biriside saç ekimi. Saç dökülmesi veya doğuştan saç çıkmama gibi sorunlarla karşılaşan insanlar artık saç ekimi ile istedikleri saçlara kavuşabiliyor ve psikolojik açıdan rahatlayabiliyor.

Özellikle erkeklerde, orta yaşlarda başlayan saç dökülmesi problemi birçok insanda iletişim kurmakta sıkıntılar yaşanmasına ve özgüven kaybına yol açıyor. Günümüz insanının karşılaştığı ciddi problemlerden birisi olan saç kaybı, saç ekim tedavisi ile birkaç saatlik rahat operasyonlarla kökünden çözülüyor ve insanlara istedikleri görünümü sağlıyor. Saç problemi yaşayan her insanın kolayca yaptırabileceği saç ekim tedavisi özellikle ülkemizde hızlı ve ekonomik yöntemlerle gerçekleştiriliyor.

Saç dökülmesini problem olmaktan çıkartan saç ekim tedavisi hepimizi gibi ünlülerinde oldukça işine yarıyor. Saç ekimi yaptıran ünlüler görüntülerini bu yolla koruyor ve imajlarının zedelenmesini engellemiş oluyor. Saç ekimi yaptıran ünlüler Amerika ve Avrupa’da her geçen gün arttıkça ülkemizde de ünlüler artık bu yönteme başvuruyor.

Yurt dışında: Jude law, Jamie Foxx, Mel Gibson, Tom Hanks, John Travolta, Mathew McConaughey, Edward Norton, Jeremy Piven, Brenden Fraser, Silvio Berlusconi, Christian Slater ve Wayne Rooney gibi ünlü simaların başvurduğu saç ekim tedavisi onlara istedikleri gibi görünüm sağlıyor.

Sosyal medya da her gün karşılaştığımız bu ünlüler için dış görünümün büyük bölümünü oluşturan saçlarının dökülmesi acı bir kayıp olarak algılanabilir ve ünlü simaları depresyona kadar sürükleyebilir. Saç ekim tedavisi ile istedikleri görünüme tekrar kavuşan ünlüler bu yöntemden oldukça memnun görünüyorlar.

Yurt dışında saç ekim tedavisi gören ünlülerin ardından ülkemizde de: Yalın, Mustafa Sandal, Gökhan Özen, Mustafa Denizli ve Coşkun Sabah gibi ünlü isimlerde bu yöntemle tarzlarını korumayı başardılar.