İstanbul0553 717 59 29   İzmir0533 161 84 78    Antalya0532 300 04 86

Orenda saç bakım ürünleri, doğal içerikleriyle saç dökülmesi yaşayan ya da saçlarını güçlendirmek isteyen kişilere önemli faydalar sağlamaktadır.

Orenda saç bakım ürünleri, erkeklere 3 bayanlara ise 4 farklı ürünle hizmet vermektedir.

Bu ürünlerin birbirlerinin tamamlayıcısı oldukları unutulmamalıdır.

  • Orenda Şampuan

İçerisindeki mucizevi Phyto Cell Malus Domes bitki özü sayesinde, saç derisine doğrudan etki eder.2008 yılında İspanya2da düzenlenen In-Cosmetics Fuarında “en yenilikçi ürün”ödülünükazananbu bitkisel özlü şampuan, saç derisine etki ederek sağlıklı bir saç ve saç derisi kazandırır. Saç derisini besler, dış etkenlerden arındırarak, saça canlılık kazandırır ve saç dökülmelerinin önüne geçer. Saç derisini kirden arındırırken, aynı zamanda yağlı saç derisi oluşumunu da engeller.

  • Orenda Serum

Orenda şampuanın ardından uygulanan serum, saç derisini besleyerek saç köklerinin uyarır. Şampuanla ön yıkama yapılan nemli saç diplerine damlatılır ve ufak hareketlerle saç derisine masaj yapılır. Saç nemli bir şekilde en az 4-5 saat bekletilmelidir. Her yıkamada bir ampulün yarısının kullanılması yeterlidir.

3 gün arayla kullanılması yeterli olur.

Etkilerine bakacak olursak; içeriğindeki provitamin B5, keratin ve biotin gibi maddelerle saç köklerini güçlendirerek sağlıklı bir uzama sağlar.

  • Orenda Biotin Tablet

İçerisinde;kuşburnu, üzüm çekirdeği, yaban mersini, narenciye özü ve hurma bulunduran, saç bakımı için doğal bir takviyedir.Vücut, ihtiyacı olan vitamin ve mineralleri alamadığı zaman saçlar da bu durumdan etkilenir. Cansızlaşan saç  gücünü kaybeder ve dökülmeye başlar.

Orenda Biotin Tablet zengin içeriğiyle vücudun gereksinim duyduğu vitamin ve minerallerin takviyesini yaparak, saçların sağlıkla uzamasını sağlar. Uzayan saçların daha canlı ve parlak olmasına yardımcı olur.

Etkisini birinci aydan itibaren göstermeye başlayan gıda takviyesi, saç bakım ürünlerinin bir başka tamamlayıcısıdır. Kullanım konusuna gelecek olursak,günde bir tablet almak yeterlidir.
Herhangi bir yan etkisi var mıdır ?
Bugüne kadar herhangi bir yan etkisine rastlanmamıştır. Yan etkisinin yanı sıra, birlikte kullanılan başka bir ilaçla etkileşime girdiği de saptanmamıştır.

Bunun dışında Orenda Biotin Tablet’i saçları dökülen ve zayıflayan herkes gönül rahatlığıyla kullanabilir.

  • Orenda Saç Bakım Kremi

Orenda saç bakım kremini daha çok bayanlar tercih etse de baylar tarafından da kullanılabilir.

Orenda saç bakım şampuanının başka bir tamamlayıcısı olan bu saç bakım kremi, saç uçlarını güçlendirerek tıpkı saç kökleri gibi sağlıklı olmasını sağlar. Kullanımı ise şöyledir; Orenda saç bakım şampuanının yıkanıp durulanmasından sonra, nemli saçın uçlarına masaj yapılarak uygulanır. Birkaç dakika bekletildikten sonra ılık su ile durulama yapılır.