İstanbul0553 717 59 29   İzmir0533 161 84 78    Antalya0532 300 04 86

Saç ekimi konusunda, geçmişte uygulanan başarısız tekniklerin sonucunda, insanlık çok başarılı buluşlara imza atmıştır. Özellikle, günümüz teknolojisinin bu derece gelişmiş teknikler sağlaması ile, saç ekimi operasyonlarında başarıya ulaşmak kaçınılmaz bir hal almıştır.

Geliştirilen saç ekimi teknikleri, insanların istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda, en doğru ve en verimli sonuçları elde etmelerine yardımcı olmaktadır. Özellikle, uzman klinikler ve tecrübeli doktorlar tarafından yapılabilen çeşitli saç ekimi teknikleri, insanlara tam olarak istediklerini sunabilmektedir.

Geçmişte uygulanan yanlış ve eksik yöntemlerin aksine, yeni teknoloji ile gerçekleştirilen saç ekimi işlemleri, tam olarak istenilen görüntüyü, doğal ve ihtiyaç duyulan şekilde sağlamaktadır.

Uzman ve tecrübeli klinikler tarafından gerçekleştirilmesi önemli bir gereklilik olan Fue plus saç ekimi tekniğinde, ekim yapılacak olan bölgeye lokal anestezi uygulanmak sureti ile, 0.8 mm çapında, mikro motor yardımı ile alınan saç kökleri, gelişmiş bir teknik olan soğuk zincir yöntemi ile aktarımın yapılmasına kadar bekletilir.

Fue plus tekniği ile açılan kanallara, soğuk zincirde bekletilen saç kökleri yerleştirilir. Bu ekim işlemi sırasında uygulanan teknik, çok hassas ve uzmanlık gerektiren yöntemler arasındadır. Kliniğimiz bu tekniği başarı ile uygulamaktadır.

Fue plus tekniği ile saç ekimi sonrasında, diğer yöntemlere göre çok daha doğal, hastanın tam olarak istediği gibi bir ekim gerçekleştirilir. Ekim sırasında kanal yöntemine ihtiyaç duyulmadığı için yara veya kanama söz konusu değildir.

Fue plus tekniği ile yapılan saç ekimi operasyonu, ortalama olarak 7 ile 8 saat arasında sürebilmektedir. Bu teknik ile yapılan ekimlerde iyileşme süreci çok daha hızlı olmaktadır. İyileşme süreci sonrasında elde edilen saçlar ise tamamen doğal görünüşlüdür.

Fue plus tekniği, tamamen saçsız bölgeye yapılacak ekimlerde uygulanabileceği gibi, seyrekleşmiş bölgelere aktarım için de uygundur. Bu teknik aracılığı ile, diğer tekniklere göre çok daha sık ve yoğun bir saç ekimi gerçekleştirilebilir.