İstanbul0553 717 59 29   İzmir0533 161 84 78    Antalya0532 300 04 86

Erkekler için favori sakalı tamamlayan ve görünümü etkileyen bir faktördür. Favorinin kesimindeki bir hata ya da herhangi bir şekilde başına bir şey geldiğinde sakalla saçı birleştiren favorinin görünümü bozulur. Peki, bu durumda ne yapmalıdır? Saç ekiminin çok yaygın olduğu günümüzde favori, sakal gibi bölgelerde de uygulanmaktadır. Favorinin olmaması durumu çok nadir olarak görünmesine rağmen herhangi bir kaza ya da bezen doğuştan favorinin çıkmamasıyla ya da bazı hastalıklar sebebiyle olabilir. Favori ekimi için saç ekimi yöntemlerinde FUE yöntemi kullanılır. Favori ekimi saç ekim seanslarına göre daha kısa ve acısızdır. FUE yöntemi birçok bölge için kullanılmaktadır. Favori ekilecek olan bölgeye kanallar açılır ve başka bölgeden alınan kıl kökleri buraya yerleştirilip işlem tamamlanır. Hasta işlemden sonra tekrar gelir ve bundan sonra en az 3 ay sonra köklerin çıktığını görebilir.

Yüz ve baş bölgesi erkekler olduğu gibi bayanlarda da önemlidir. Favori sorunu erkeklerde karşılaşılan bir sorundur. Günümüzde erkekler de bayanlar kadar estetik görünüme önem vermektedir. Saç ekimi konusunda gün geçtikçe gelişen ve gelişmekte olan ülkemiz opsiyonel olarak birçok bölgede çalışabildiği ve bu konularda tecrübe kazandığından yabancı ülkeden insanları da ülkemize çekebilmektedir. Bu da hem ülke ekonomisi için hem de ülke reklamı açısından önemlidir. Tabii ki reklamın iyi olup olmayacağı tamamen işlemi yapacak firma çok önemlidir. Favori ekimi çok sık yapılan bir işlem değildir. Her firma sağlıklı yapamayabilir. Bunun için saç ekimi yaptıracağınız firmayı dikkatli seçmeniz gerekmektedir.
İnsanların psikolojisini etkileyen bir çok eksiklik bulunabilir. Gelişen teknoloji ve sonu gelmeyen bilimsel ve tıbbi araştırmalar sayesinde çözümler bulunmakta ve uygulanmaktadır. Bu sayede insanların yaşam standartları hem sosyal hem de psikolojik olarak yükseltilmektedir.