İstanbul0553 717 59 29   İzmir0533 161 84 78    Antalya0532 300 04 86

Bıyık bir erkeğin yüzündeki en estetik ve en önemli detaylardan birisi. Ancak kimi zaman hormonal, kimi zaman genetik, kimi zamansa yanık ve yara izleri gibi nedenlerden dolayı birçok erkek istediği gibi bıyıklara sahip olamamakta. Bu durum herhangi bir sağlık problemine neden olmasa da bir erkek için özgüveni zedeleyici olabilmekte.

Hormonal ve genetik nedenlerden dolayı bıyıkların seyrek ve istenen gürlükte olmadığı durumlarda nadiren ilaç tedavisine başvurulsa da bu yöntem hem zorlu, hem de uzun süreli bir tercih. Bunun yanı sıra bu bölgede yeteri kadar kıl kökü yoksa da bunun tedavisi ilaçla da olsa mümkün değil. Yanık ve yara izlerinden dolayı oluşan deformasyonlarda da yine herhangi bir ilaç tedavisi ile sonuç alabilmek de mümkün değil.

İstediği gibi gür, çok daha sık bir dokuya sahip, yanık ve yara izlerini kapatabilecek bıyıklara sahip olmanın en kolay ve en etkili yöntemi ise artık günümüzde ancak bıyık ekimi ile mümkün. Saç ekimi teknolojisinin ülkemizde kat ettiği mesafenin tüm Dünya’da bir örnek teşkil ettiği bilinen bir gerçek. Ancak uygulama özellikle bıyık ve sakal gibi oldukça ince detaylar içeren bir bölgede yapılacağı zaman bu konuda uzman kişilerden yardım almak oldukça önemli.

Uzman kişilerin kontrolünde, deneyimli eller tarafından yapılan bir bıyık ekimi uygulaması sonucunda tamamen başka bir görüntüye sahip olmak oldukça kolay. Kişinin durumu ve istenilen sonuçlara göre yapılacak bir uygulama ile kişi çok kısa bir sürede çok daha gür ve çok daha sıkı bıyıklara sahip olabilmekte.

Lokal anestezi altında yapılan uygulama esnasında da hiçbir şekilde ağrı ya da acı hissetmek de mümkün değil. Uygulamadan hemen birkaç gün sonra normal görünüme kavuşulması, gündelik hayatı kesinlikle etkilememesi ise bu tarz bir problem yaşayanların bıyık ekimini tercih etmesindeki en önemli nedenler.